Užsiėmimai kūdikio laukiančioms šeimoms

(Artimiausiu metu neplanuojami,
trumpesni pasiruošimo gimdymui seminarai organizuojami Vilkės namuose)

Užsiėmimai skirti įgyti pasitikėjimo savimi, drąsos, kuri reikalinga ne tik nėštumo, gimdymo, bet ir naujagimio priežiūros metu.

Tikriausiai esate perskaitę ir išklausę daugybę istorijų apie gimdymą. Tačiau vis dėl to, ar tikrai žinote, kaip viskas vyksta ir ko tikėtis? Užsiėmimai besilaukiantiems, kuriuos veda akušerė, skirti ne tik sužinoti, bet ir praktiškai išmokti, kaip sėkmingai pasiruošti gimdymui, pagimdyti ir rūpintis savo mažyliu.

Kodėl verta lankyti šiuos užsiėmimus?

Užsiėmimus veda kvalifikuota akušerė ir dula Agnė Škudienė. Mokymuose pateikiama ne tik teorija, bet ir labai daug praktinės informacijos, mokoma praktinių įgūdžių. Jauki aplinka, nedidelės grupės, todėl visada yra galimybė diskutuoti ir gauti individualių patarimų.
Užsiėmimų metu pasiruošite iššūkiams, kurie laukia nėštumo, gimdymo ir pogimdyminiu laikotarpiu bei prižiūrint naujagimį:

  • Sužinosite naujų faktų apie nėštumą, gimdymą, pogimdyminį laikotarpį. Sužinosite, kaip kuo lengviau ir sveikiau gyventi nėštumo metu, išmoksite pastebėti pirmuosius gimdymo ženklus, suprasite, kas iš tiesų vyksta gimdymo metu, ko tikėtis po gimdymo ir kaip elgtis, ką pastebėti, kai grįšite namo su naujagimiu.
  • Įveiksite baimes. Užsiėmimų metu turėsite galimybę pažinti ir nugalėti savo baimes. Akušerė išsklaidys mitus ir padės ramiai pasiruošti naujo Žmogaus atėjimui.
  • Sustiprinsite ryšį su savo partneriu ir šeima. Užsiėmimus rekomenduojama lankyti ne tik mamai, bet ir būsimajam tėčiui. Viena speciali paskaita yra skirta būsimiesiems seneliams.
  • Susipažinsite su pagrindinėmis medicininėmis intervencijomis ir dažniausiomis komplikacijomis. Suprasite, kaip rutininės procedūros veikia gimdymo eigą ir gimdyvės bei naujagimio būklę.
  • Išmoksite naujagimio priežiūros pagrindų. Praktiškai mokysitės vystyti, prausti, nešioti naujagimį. Sužinosite, kodėl taip svarbu žindyti naujagimį ir kaip žindyti sėkmingai. Išmoksite vertinti naujagimio sveikatos pokyčius ir apsaugoti nuo ligų.

Detalus paskaitų temų planas čia.

Numatomos kursų datos (gali keistis) – tvarkaraštyje.

Kursų kaina 200 € šeimai.
Atsivedus draugų šeimą, abiems poroms taikoma 20% nuolaida.