Atsiliepimai

Marina Pukelienė

Agne, ačiū tau labai! ❤ išėjau su tokia ramuma po konsultacijos ir su daugiau žinojimo. Tikrai nuostabu, kad gali skirti laiko tiek, kiek reikia, patarti, parodyti.

Eglė Kulionytė

Besilaukiant pirmojo vaiko, vienas geriausių sprendimų buvo lankyti šiuos kursus. Atėjome pakankamai ramūs, o išėjome tiek daug visko žinantys, nusiteikę pozityviai ir turėdami tvirtą nuomonę tam tikrais klausimais, pastiprinti ir nuraminti. Visa išgirsta praktinė informacija, naujausi moksliniai tyrimai, mitais ir legendomis apipintos kalbos – viskas atgulė į reikiamas vietas ir „stalčiukus“ galvose. Vyras bendraudamas su kitais tėvais irgi suprato kad žino daug daugiau nei statistinis vyras. Gerokai daugiau. Agnė atsakė į visus klausimus, netgi tuos, kurie nebuvo kilę. Ačiū!

Monika Ivanovė

Tiek Agnė, tiek kursai verti aukščiausio įvertinimo!
Kursuose sukuriama namų aplinka, maža bendruomenė, kur saugu domėtis nepaisant koks tavo požiūris. O žinios perduodamos ne kaip teorija, o kaip abipusė profesionali akušerijos ir motiniška Agnės patirtis 🙂
Kartu su vyru radom čia visus atsakymus,  vidinę ramybę ir nusiteikimą – dabar be žodžių vienas kitą galime suprasti nėštumo, gimdymo bei kūdikėlio temomis – Ačiū! 🌸
(jau pasiilgome tokių šeštadienių!)

Laima Steponavičienė, informuotaspasirinkimas.lt

Savo darbą mylinčios ir išmanančios akušerės surinkta ir ‘žmogiška kalba’ surašyta informacija susijusi su nėštumu, gimdymu ir naujagimio priežiūra. Rekomenduoju.

Gintarė Bulbukė

Esame labai dėkingi Agnei už kursus besilaukiančioms šeimoms, kuriuose puikiai dera objektyvi informacija, Agnės asmeninė patirtis ir įžvalgos. Kursai padėjo jaustis ramiau, tvirčiau ir labiau pasitikėti savimi. Medžiagos gausa ne tik kursų metų, bet ir namų darbai bei diskusijos padėjo geriau susidaryti vaizdą apie tai, kokios gimdymo patirties norėčiau, kas yra tikrai būtina, o kas daroma iš įpratimo. Labai rekomenduojame kartu su vyru šiuos kursus!

Robertas Davidovičius

Ačiū už kursus, man tikrai ramiau dabar ir susigulėjo daug kur girdėtos, bet be sistemos buvę žinios. Kaip ir sakėt, tikiu instinktai čia ir svarbūs ir padės daug kur.
Dar kart ačiū. Energija ir emocija buvo super per paskaitas, sužavėtas.

Ingrida B.

Šie kursai suteikė ne vien žinias. Jie praplėtė suvokimą apie natūralius, prigimtinius vaiko gimimo procesus. Akušerės suteikta informacija tarsi padeda pamatus tolimesniam santykiui ir saugiam ryšiui su vaiku vystytis. Taip pat suteikia pasitikėjimo savimi, savo kūnu ir ateinančiu vaikeliu. To pasekoje, atsiveria drąsesnis kelias motinystės link. Šiuos mokymus rekomenduočiau mamoms, kurios laukia pirmagimio su kirbančiu nerimu. Tai puiki erdvė nurimti, dalintis, džiaugtis laukimo periodu.

Ieva Narkutė

Kursais su vyru likome labai patenkinti. Nors kursus lankėme pačioje nėštumo pabaigoje, net pirmasis susitikimas, skirtas devyniems laukimo mėnesiams, praplėtė mūsų akiratį ir sužinojome daug naujų dalykų. Medžiaga pateikiama aiškiai, suprantamai ir įdomiai, užduotys priverčia labiau pažinti tiek save, tiek savo partnerį. Nors kursuose daugiausiai kalbama apie natūralų gimdymą su kuo mažiau intervencijų, buvo apžvelgiamos ir kitos galimos situacijos, atsižvelgiama į gyvenimiškų aplinkybių įvairovę.
Jau būdami ligoninėje panaudojome ne vieną kursuose išgirstą patarimą ir galėjome kritiškiau vertinti personalo pasiūlymus, turėti savo nuomonę, tiksliai žinoti, apie ką kalbama. Toks žinojimas labai išlaisvina, suteikia pasitikėjimo savo jėgomis, kurio jauniems tėvams tikrai nebūna per daug.

Ieva D.

Ačiū dar kartą už visą ką. Labai buvo įdomu ir aišku, kad naudinga. Rekomenduosim kitoms! Man pačiai labai apie daug ką akys atsivėrė, kitaip daug kas atrodo. Paskaita būsimiems seneliams – tikrai labai gera idėja. Tiesą sakėt. 🙂 Labai abu jie dabar motyvuoti ir nori knygas naujas skaityti.:) Labai įdomu jiems buvo. Su tetom dabar dalinasi. 🙂

Dovilė ir Saulius Petreikiai

Labai rekomenduojam! Tai buvo mano antrieji kursai ir drąsiai galiu teigti, kad būtent po Agnės kursų pasidarė aišku ir ramu (tiek praktika, tiek teorija labai aiškiai išdėstoma), o ir vyrui buvo įdomu:), o to manau labiausiai ir reikia, todėl nuoširdžiai rekomenduojam!

Augis R.

Agnę ir jos kursus, kaip ir visa kas geriausia, atradome pažįstamų dėka. Tai mums buvo pirmi kursai, todėl ir rinkomės labai atsakingai tiek turinio, tiek formos (pvz., ar labai daug žinai kursų, kurie vyksta ne darbo laiku?😉) prasme. Ir štai, kursus mes baigėme, gavome diplomą😊, ir būtų laikas juos įvertinti, o kas geriau nei palyginimas gali padėti įvertinti;
Pradžioje mano lūkestis buvo, kad Agnė sudėlios žinias į stalčiukus, bet pabaigoje suvokiau, kad Agnė atidarė naujus stalčiukus ir į juos įdėjo žinias, paskatino žingeidumą domėtis tuo, ką civilizacija iš mūsų sąmonės ištrynė.
Jei skaitai šį įrašą, reiškia jau esame pažįstami ir ieškai atsakymų, kuriuos tau pasakys Agnė.
Visokeriopos sėkmės ir dėkui.

Darius, Jokūbo tėtis

Dėkoju Agnei, kad išsklaidė filmų sukurtą gimdymo įvaizdį (daug skausmo, rėkimo, kraujo ir viskas per 5 min.), patarė, kaip vyras gali padėti savo moteriai ne tik gimdymo, bet ir nėštumo, pogimdyminiu laikotarpiu. Jos dėka laukti žmonos gimdymo buvo nebe taip baisu, o jam prasidėjus – jaučiausi stiprus ir galėjau būti žmonos ramstis, nes žinojau ką ir kaip daryti.

Dalia Tysliavaitė-Blyžė

Agnė man yra daug daugiau nei akušerė. Žinau, kad į ją galiu kreiptis bet kada. Kai po netikėtos Cezario operacijos buvau palūžusi ir jaučiausi pati blogiausia mama savo vaikui, ji man buvo ir psichologė, ir draugė, padėjusi patikėti savimi, nusiraminti ir pradėti maitinti natūraliai. Kai pirmą kartą tampi mama, o pradžia yra visai kitokia, nei įsivaizdavai, tuomet labai svarbu, kad kažkas ramiai primena tau, kaip eiti toliau ir būti „mama Afrika“.

Julija, Donatas ir Jūra Ladygos

Norim visa šeima padėkoti Agnei už pagalbą nerimo akimirkomis: akušerė ne tik puikiai išmano klasikinę akušeriją, bet ir domisi naujovėmis, gali pasiūlyti net keletą skirtingų problemos sprendimo būdų. Nuostabu, kad ši jauna medikė moka taip jautriai išklausyti, nuraminti, praktiškai parodyti. Labai džiaugiamės, kad augindami kūdikį galime kreiptis į Agnę, nes ji pirmiausia akcentuoja natūralumą bei harmoningą tėvų ir vaikų santykį ir padeda jį kurti lengvai, be streso. Nuoširdžiai rekomenduojame ir kitiems tarp gausybės informacijos pasiklydusiems ar dar nieko nežinantiems tėvams. Po Agnės vizito mūsų namuose pasidaro šviesiau…